Reklama a spolupráce

0

Portál E-HOTELIER je určen pro všechny, kteří se zabývají segmentem hospitality a vyhledávají jak konkrétní informace, tak inspiraci či trendy.

Obsah portálu je tvořen provozovatelem portálu a příspěvky od dodavatelů, reklama v nejrůznější podobě napříč portálem je zpoplatněna.

Bannerová reklama je možná v několika částech portálu a to na hlavní stránce v pravém sloupci, který je pevně zobrazovaný napříč celým portálem, dále na jednotlivých stránkách souvisejících s tématem či příspěvkem.

Reklama v placených příspěvcích je v podobě linkování na vlastní webové prezentace subjektu v rámci ceny, bannerová reklama na příslušné stránce je v rámci další dohody. Úvodní obrázek je součástí ceny placeného příspěvku, který je pevně stanoven 2.500 Kč na rok.

Pevná částka za bannerovou reklamu napříč portálem o rozměrech 250 x 250 px (square banner) je celoročně 5.000 Kč, 1/2 ročně 2.500 Kč a 1/4 ročně 1.250 Kč.
V případě zadání placeného příspěvku a banneru napříč portálem je poskytována 15% sleva. Ceny jsou bez DPH – nejsme plátci.

V rámci placené spolupráce je příspěvek zveřejněn na Facebookovém profilu Hotelový marketing.

Comments are closed.