Privátní vířivka v hotelovém pokoji

0

Již několik let je trendem luxusních wellness hotelů privátní vířivka umístněná přímo v hotelovém pokoji. Odlište se od konkurence vlastním Jacuzzi Suite. Ano, řeknete si, je to drahé a už o této možnosti neuvažujete. Neposlouchejte své druhé já, ale začněte o něčem podobném přemýšlet.

Vezměme si to od začátku. Jsme v podnebí dosti nejasné předpovědi počasí, navíc silně ovlivněné nejrůznějšími klimatickými jevy a tak předpověď počasí na delší období je více méně značně nejistá. Pokud budete nabízet Jacuzzi Suite, počasí se bát nemusíte.

Jacuzzi Suite se může stát doslova magnetem vašeho hotelového zařízení zvláště v případě, že jej vybavíte vhodnými King Size postelemi s exkluzivními matracemi.

Vhodným marketingem zaměřeným na wellness pobyty, oslavy při nejrůznějších příležitostech nebo věnováním dárkových pobytů zvýšíte nejen obsazenost, ale i revenue. Přidanou hodnotou bude zajisté zpětná vazba od klientů a jejich reference.

Privátní vířivka zajistí i opakované návštěvy, ten, kdo si zvykne na pohodlí, soukromí a kvalitní služby s výběrem dokonalé kosmetiky popřípadě skloubené s nabídkou dalších služeb nejrůznějších masáží, ale i gastronomických specialit, se bude rád vracet.

Nabídka jak tuzemských, tak zahraničních dodavatelů vířivek (Jacuzzi) je od cenově dostupných až po luxusní, většinou vyráběných na míru. Vířivky mohou být nejen vnitřní, ale i venkovní. Vyrábějí se v různých velikostech, resp. pro různý počet osob včetně nejrůznějších masážních trysek, osvětlení a tvarů.

Comments are closed.