Porcelán, sklo, příbory

0

Výjimečnost a odlišnost hotelového a restauračního zařízení může být i ve zdánlivé drobnosti, která však může doslova dělat divy. Jde o neobvyklý profesionální porcelán, sklo a příbory včetně drobného stolního inventáře.

Moderní doba a technologická vyspělost nás denně překvapuje novinkami, kreativitou, osobností, výjimečností a personifikací, která se objevuje nejen v dekoracích, ale také v porcelánu a skle. Ke všem zmíněným vlastnostem můžeme přičíst i další, jednoznačně užitečné a ekonomické a to jsou odolná povrchová úprava, nerozbitnost, stálobarevnost a dokonalá údržba.

Samozřejmě, není problém dojít do maloobchodu a nakoupit, ale to je v dnešní vysoce konkurenční době povrchové a doslova nekoncepční. Vždyť výjimečnost a originalita jsou základem úspěchu, který se snoubí s dokonalým prostředím, vjemy a službami.

Zvažte vybavení porcelánem, sklem a příbory v souladu s koncepcí zařízení, dbejte na rozlišení druhů pro jednotlivé použití pro odlišné pokrmy, pro denní čas podávání pokrmů od snídaně až po večeře. Zamyslete se i nad jednotlivými druhy gastronomických událostí, od rautů až po venkovní párty.

Na všechny druhy existují odlišné, doslova specifické porcelánové, umělohmotné a plastové jídelní a nápojové soupravy včetně příborů a skla, stačí si jen vybrat především u specializovaných dodavatelů či výrobců. Existuje nejen barevná škála, ale i možnost personifikace obrandováním či potiskem pro danou příležitost.
Buďte výjimeční, vstupte do světa profesionálů, ohromte vaše klienty nejen dokonalou službou a gastronomickými výtvory, ale i vhodně sladěným interiérem s porcelánem a sklem.

A když k tomu vhodně nakombinujete hotelový textil, profesní oděvy personálu, světlo a ozvučení, věřte, že budete výjimeční a vaši hosté o vás rádi budou vyprávět.

Nechte si doporučit výběr porcelánu, skla a příborů od profesionální společnosti Candola, která vám nabídne nejširší výběr výrobků.

Comments are closed.