PodporujČesko je platforma, kde se budoucí host propojí přímo s konkrétním majitelem či provozovatelem a jeho podnikatelským příběhem

0

Iniciativa #PodporujČesko pomůže domácímu cestovnímu ruchu, chce přispět k záchraně pracovních míst pro 130 tisíc Čechů

V domácím cestovním ruchu je v Česku zaměstnáno 241 tisíc lidí. Každý pátý Čech potom pracuje v oboru, který na cestovní ruch nějak navazuje. V souvislosti s opatřeními kvůli pandemii COVID-19 i obávanou ekonomickou krizí je přímo ohroženo 130 tisíc pracovních míst.

Ambicí iniciativy PodporujČesko je pomoci všem, kteří se u nás věnují cestovnímu ruchu a současná krize je pro ně obrovskou ranou. Platforma www.PodporujCesko.cz jim nabízí zdarma prostor pro zviditelnění a propojení se s potenciálními hosty a zákazníky.

Každý poskytovatel ubytování, služeb, aktivit či zážitků se může zdarma registrovat a nabízet klientům své kapacity. Kromě informací o službách a kontaktech nabízí web také unikátní prostor pro zveřejnění příběhu daného subjektu.

Na stránkách www.PodporujCesko.cz najde návštěvník vše, co potřebuje k plánování své cesty. Na jednom místě – na jeden klik. Od ubytování, až po blízkou půjčovnu kol, vinný sklep, koupaliště, kemp, prodejnu suvenýrů nebo například minipivovar.

Comments are closed.