Kibik – modulový hotelový nábytek Kambro

0

Designovou kolekci nábytku pod novou značkou KIBIK navrhli designéři a architekti ASGK Design a vyrobila ji společnost INTER-PRO cz. KIBIK představuje dva typy nábytku: multifunkční solitér SKATOLO určený především do malometrážních bytů s vyšším stropem a sektorový nábytek KAMBRO určený pro ubytovací zařízení.

Modulový nábytek KAMBRO tvoří jednotlivé prvky: postele, sezení, úložný a pracovní prostor s možností uspořádání do různých sestav dle potřeb uživatele – ubytovacího zařízení nebo jednotlivce. Díky kolečkům je přestavitelnost snadná a rychlá. Může tak vzniknout klasický jednolůžkový či dvojlůžkový hotelový pokoj, ale i netradičně pojatý hotelový pokoj s centrálním umístěním sestavy, kterou tvoří šatník, botník a kuferník hned u vstupu do pokoje, za nimi se nachází dvoulůžko a dále sezení. Vše tvoří kompaktní celek.

Kolekce KAMBRO obsahuje jednolůžkovou postel, která se dá poskládat do dvoulůžka. V případě atypického prostorového uspořádání je možné postele doplnit o výsuvný noční stolek.

Dalším prvkem jsou dva typy úložných šatních skříní, které jsou otevřené, bez dvířek. Obsahují čalouněnou lavici, botník, kuferník, šatník a šuplíky.

Šatní skříň má záda z barevného plexiskla, které celou sestavu oživuje. Pokud stojí šatna v prostoru, je zároveň plexisklo netradičním optickým předělem, který promění banální šatnu na výtvarný objekt. Siluety šatů se rázem stanou abstraktním obrazem.

Kolekce dále obsahuje noční stolky, sezení s integrovaným konferenčním stolkem i samostatné sezení, sestavu multifunkčního stolku s vestavěným hotelovým barem, trezorem a výklopným toaletním stolkem. Nad stolkem je možné pověsit široké zrcadlo stejné kolekce.

Kolekce KAMBRO obsahuje ucelenou řadu hotelového nábytku, některé prvky jsou k dispozici ve více variantách dle potřeby uživatele (noční stolky, sezení).

Comments are closed.