Hotely by se měly od sebe odlišovat

0

Chcete být výjimeční? Chcete se odlišovat? Pokud si odpovíte kladně, jste na správně cestě.

Nespadněte do šedi hotelů budovaných z bývalých panelákových nebo činžovních domů.

Nejen v zahraničí, ale i v tuzemsku se objevují výjimečné hotelové komplexy nebo bizarní hotely. Ale výjimečnost nemusí být nutně jen v hotelové budově, může to být lokalita, okolí, doplňkové služby nebo zaměření poskytování služeb či zábavy, adrenalinu a ojedinělosti.

Příležitostí, jak odlišit svého ubytovací zařízení je nespočet, chce to zmapovat konkurenci, využít místa, přírody, infrastruktury a podobně.

Pro neobvyklá zařízení se velmi dobře pracuje s nejrůznějšími doplňky, zařízením a dalším rozšiřováním. A to nehovoříme o marketingu, vždyť co nejvíce láká velké množství lidí? Jsou to zážitky o kterých pak hovoří, „chlubí“ se jimi a rádi na ně vzpomínají. Hosté, kteří navštíví neobvyklá zařízení, jsou pro hotelový marketing neocenitelnými propagátory.

Chcete poznat výjimečná zařízení nebo načerpat inspiraci? Ve virtuálním světě existuje spousta zdrojů, chce to jen čas, nebo se podívejte na soubor unikátních a bizarních hotelů ve světě.

I sociální sítě se plní nejrůznější bizarními hotely, výjimečnými zařízeními a službami od těch nejhonosnějších 6 a 7 hvězdičkovými hotely až po například „hotely na jedno použití“ tzv. Ice hotely. Pokud si chcete ušetřit čas, sledujte tuto facebookovou stránku, kde také můžete načerpat inspiraci nejen o zajímavých zařízeních, ale i o životě v hotelovém byznyse v tuzemsku a zahraničí.

Příkladů je dostatek, začněte přemýšlet a staňte se výjimečnými, i kdybyste začali třeba jen změnou vchodu do hotelu v podobě třeba telefonní budky 🙂

A když už budete čerpat inspiraci v zahraničí, zavítejte na profil Nejúžasnější hotely světa, třeba jen pro potěchu oka …

Comments are closed.