Hotelový systém Plazaro přináší ubytovacím zařízením řadu výhod už přes 6 let

0

Online hotelový systém Plazaro je určený ke kompletní správě ubytovacího zařízení. Na trhu existuje již přes 6 let a v posledních dvou letech si získal přes 150 nových klientů a vyřídil přes 55 000 rezervací. Za hotelovým systémem se skrývá uživatelsky příjemné prostředí, které management i obsluha hotelu mohou snadno a interaktivně ovládat.

Množství funkcí a řada modulů zajišťují, že systém je vhodný, jak pro malá ubytovací zařízení, tak i pro velké hotelové řetězce. Pro hotelové hosty je provedení rezervace prostřednictvím dodávaného online rezervačního formuláře určeného na webovou stránku hotelu velmi jednoduché. Zahraniční hosté ocení jeho lokalizaci do osmi jazykových mutací.

„Plazaro vzniklo v roce 2012 jako projekt pro klienta, který si přál vytvořit autonomní systém, jenž by mu přinesl jednoduché rozhraní vybavené standardními nástroji využívanými při správně hotelu. Časem se ukázalo, že systém je natolik komplexní, že bylo rozhodnuto jej uvést na trh jako SaaS (pozn. Software as a Service) online  nástroj,“ říká Oldřich Kotík z vývojového týmu Plazaro.

Systém je průběžně vylepšován a cca jednou měsíčně jsou přidávány novinky, vylepšení či nové funkcionality.

„Velkým krokem vpřed bylo uvedení modulu channel manager. Díky němuž ubytovací zařízení získávají efektivní nástroj, jak snadno spravovat ceny a obsazenost ve všech kanálech, prostřednictvím kterých nabízejí své ubytovací kapacity. Ušetřený čas je možné věnovat na jiné aktivity.“ říká Oldřich Kotík z vývojového týmu Plazaro.

Channel manager od Plazara dokáže spolupracovat s více než 100 nejznámějšími rezervačními kanály, jako je Booking.com, Expedia.com, Hotels.com a mnoho dalších. Sami si tak zvolíte, na které systémy budete channel manager chtít napojit.

Bližší informace o channel manageru v Plazaru.

Plazaro se vymyká standardním nástrojům na trhu v několika klíčových oblastech. Systém přináší revoluční modulární řešení, tedy každý hoteliér si vybírá jen ty prémiové nástroje, které při své činnosti využije. Pojetí plateb za provoz systému je na českém trhu ojedinělý a vychází maximálně vstříc ubytovacím zařízením. První měsíc je systém zcela zdarma. Po uplynutí třiceti dní je potřeba dobít kredit podle předdefinovaných cenových hladin, měsíčně je následně z tohoto kreditu odečítána částka vypočtená na základě aktuální obsazenosti. Ubytovací zařízení tak mají jistotu, že v případě malého vytížení hradí minimální, či nulové poplatky. Velmi zajímavé je i zmiňované třicetidenní období zdarma, během které hoteliéři mohou zjistit, jakým způsobem je možné Plazaro používat, případně, které moduly při své práci použít. Je to ideální období na vznesení dotazů či připomínek, které mohou vzniknout. A to vše bez jakýchkoli nákladů.

Důležité odkazy

web: https://plazaro.com
novinky: https://plazaro.com/cs#news
elektronická kniha: https://www.plazaro.com/cs/book
iOS mobilní aplikace: itun.es/i6YM5NC
Android mobilní aplikace: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appsdevteam.plazaro
Facebook: https://www.facebook.com/Plazaro-314758462212241/
 

Comments are closed.