Hotelový rezervační systém Plazaro

0

Hotelový systém Plazaro přináší ubytovacím zařízením řadu výhod už přes 5 let

Online rezervační a recepční hotelový systém Plazaro je určený ke kompletní správě ubytovacího zařízení. Na trhu existuje již přes 5 let a v posledních dvou letech si získal přes 100 nových klientů a vyřídil přes 35 000 rezervací. Za online systémem se skrývá uživatelsky příjemné prostředí, které management i obsluha hotelu mohou snadno a interaktivně ovládat.

Desítky funkcí a řada modulů zajišťují, že systém je vhodný, jak pro malá ubytovací zařízení, tak i pro velké hotelové řetězce. Pro hotelové hosty je provedení rezervace zcela jednoduché a zahraniční hosté ocení osm jazykových mutací rezervačního formuláře.

„Plazaro vzniklo v roce 2012 jako projekt pro klienta, který si přál vytvořit autonomní systém, jenž by mu přinesl jednoduché rozhraní vybavené standardními nástroji využívanými při správně hotelu. Časem se ukázalo, že systém je natolik komplexní, že bylo rozhodnuto jej uvést na trh jako SaaS (pozn. Software as a Service) online nástroj, tedy jako program sdílený v online prostředí,“ říká Oldřich Kotík z vývojového týmu Plazaro.

Systém je pravidelně vylepšován a alespoň jednou měsíčně jsou přidávány novinky, vylepšení či nové funkcionality. Na nových aktualizacích a modulech se pracuje průběžně.

„Aktuálně jsme uvedli na trh modul channel manager. Díky němu získají ubytovací zařízení efektivní nástroj, jak snadno a bez obav spravovat ceny a obsazenost na všech kanálech, prostřednictvím kterých nabízejí ubytování. Velmi jednoduše tak mohou posílit své pozice na trhu,“ říká Oldřich Kotík z vývojového týmu Plazaro.

Channel manager od Plazara dokáže spolupracovat s více než 100 nejznámějšími rezervačními kanály, jako je Booking.com, Expedia.com, Hotel.de, Hotels.com a mnoho dalších. Sami si tak zvolíte, na které systémy budete channel manager chtít napojit.

Plazaro se vymyká standardním nástrojům na trhu v několika klíčových oblastech. Systém přináší revoluční modulární řešení, tedy každý klient si vybírá jen ty prémiové nástroje, které při své činnosti využije. Pojetí plateb za provoz systému je na českém trhu netypický a vychází maximálně vstříc ubytovacím zařízením. Každé ubytovací zařízení si nejprve dobije kredit podle předdefinovaných hladin, měsíčně je následně odváděn poplatek v závislosti na obsazenosti. Ubytovací zařízení tak mají jistotu, že v případě malého vytížení hradí minimální, či nulové poplatky. Ojedinělá je i bezplatná čtvrtletní testovací lhůta, během které hoteliéři mohou zjistit, jak moc jim Plazaro vyhovuje, případně, které moduly při své práci využijí.

Důležité odkazy
Web: https://plazaro.com
Facebook: https://www.facebook.com/Plazaro/

Comments are closed.