Hotelové Ano šéfe – Gordon Ramsay

0

Za posledních deset let britský šéfkuchař Gordon Ramsay osobně řídil kuchyně v nejlepších hotelích světa a zná, jaké jsou chutě a nároky prominentních hostů.

V reality show Hotel Hill se Ramsay vydává na okružní cestu napříč Amerikou, aby navštívil hotely, motely či penziony s neslavnou pověstí, kterým se nedaří v podnikání a potřebují jeho pomoc či vzácné rady jako sůl, aby v konkurenci přežili.

Gordon Ramsay, uznávaná kuchařská celebrita s dlouholetými zkušenostmi na poli managementu restauračních zařízení, bere do svých rukou osud zanedbaných a krachujících amerických hotelů a penzionů. Špinavé pokoje, koupelny s plesnivými stěnami, nemožný personál a příšerná obsluha. To je jen zlomek z toho, co bije Gordonovi do očí a co se snaží napravit.

Žádná situace však nemůže být taková zoufalá, aby se jí Gordon Ramsay lekl. Ramsay je dobře známý svým nesmiřitelným maximalismem, a tak si předsevzal, že při jeho odchodu bude každý hotel konkurenceschopný a bude mít šanci na přežití i v současné ekonomické situaci. Razantní šéfkuchař krok za krokem vytváří podmínky, které mohou vést ke zlepšení obchodních ukazatelů hotelu.

Nejprve však musí svým svérázným a nenapodobitelným způsobem přesvědčit majitele a členy personálu, že jeho metody a zásady budou skutečně fungovat.

Comments are closed.