ENTRY System – dveřní sytémy

0

Hlavní činností společnosti ENTRY SYSTEMS je prodej a servis přístupových systémů ONITYTM určených zejména pro hotely a administrativní budovy a je výhradním zástupcem českého výrobce dveřního a okenního kování M&T (Material & Technologie).

Na základě dlouhodobých zkušeností a referencí z oblasti ochrany majetku je společnost jednou z nejvýznamnějších tuzemských společností, která svým individuálním přístupem a sortimentem může zabezpečit komplexní dodávky od dveří až po zámkové systémy nejrůznějších technologií.

Portfolio Entry System není pouze v hlavním sortimentu kartových systémů, ale celkově se specializuje na :

  • Kartové systémy Onity
  • Elektronické zámkové systémy
  • Systémy správy energie
  • Trezory
  • Minibary Bartech a Onity
  • Kování M&T
  • Kamerové systémy
  • Mechanické systémy

Společnost ENTRY System vyvíjí se svými partnery technologicky a designově nové systémy, které vychází jednak z požadavků moderní doby, tak trendových materiálů, užitkovosti a marketingu. Nejlépe bude, když osobně zavítáte do podnikové prodejny, kde si v klidu prohlédnete vystavený sortiment nebo na zákadě dohody zástupci společnosti rádi za vámi přijedou.

Moderní karty jsou buď kontaktní nebo bezkontaktní. Mezi kontaktní karty patří magnetické nebo čipové, které se musí vložit do čtecí hlavy. Bezkontaktní představují kartičky, které se pouze přikládají k zámku. Všechny moderní přístupové karty lze propojit s dalšími službami, například s platebními systémy, povolením vstupu do různých zón (wellness, fitness, kongresové centrum apod.) nebo mohou spolupracovat s třetími stranami například propojením na sjezdovky.

Další z přidané hodnoty přístupového kartového systému je pro provozovatele hotelu užitečný elektronický systém na úsporu energií. Nejvíce jsou používané tzv. spořiče elektrického proudu, tj. pokud host nevloží svou oprávněnou kartu do tohoto spořiče, nerozsvítí si světla, nezapne televizi, nerozhrne rolety, nespustí klimatizaci a podobně. Další typ spořičů řídí bez lidského faktoru teplotu v pokoji, světlo i přívod vody, což v důsledku vede k velké úspoře energií.

Entry System

Comments are closed.